Chernihiv Jazz Open 2015

 
Добавлено: 2015-08-24 15:51:27 Новости Культура
Прогресивний фестиваль Chernihiv Jazz Open в північній столиці України
 

Chernihiv Jazz Open – якісний компактний прогресивний фестиваль в північній столиці України, місті легенд – Чернігові,який цього року відбудеться 18-19 вересня.

Джазовий фестиваль – це, насамперед музика. Особливістю Chernihiv Jazz Open є рівний та потужний лайн-ап. На фестивалі виступають як професійні джазові колективи з України, так і команди з багатьох інших країн.

Основний майданчик фестивалю – Чернігівський обласний музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченко, який розташований на центральній площі міста. Тут відбуваються два великі фестивальні концерти. Безкоштовні концерти молодих джазових колективів відбуваються на відкритій "Зеленій сцені" фестивалю, що розташована теж неподалік центральної Красної площі міста на початку Алеї Героїв. А шанувальників джазових джемів у невимушеній атмосфері фестиваль запрошує на афтепаті.

Організатор фестивалю – творче агенство "ЧЕ Студіо". Це команда молодих, прогрессивних людей, закоханих у джаз та рідне місто.

Chernihiv Jazz Open – велика тусовка, сплетіння вражаючої енергетики вдячної публіки й талановитих музикантів.

Під час антракту всіх відвідувачів та гостей фестивалю пригощають наші food-партнери. Легкі наїдки та напої нададуть сил та допоможуть налаштуватись на джазову хвилю.

Програма фестивалю:

18 ВЕРЕСНЯ

19:00
Urban Gypsy&Anna-Maria

20:30
Thierry Maillard Trio

19 ВЕРЕСНЯ

19:00
Квінтет Денніса Аду

20:30
World Trio

Більш детальну інформацію по Chernihiv Jazz Open 2015 можна знайти на офіційному сайті: http://www.chejazz.info

 

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты